Netflix тестує на телевізорах аналог TikTok з роликами з фільмів та серіалів

23
2 хвилини
Netflix тестує на телевізорах аналог TikTok з роликами з фільмів та серіалів
Netflix почала тестувати функцію Fast Laughs у додатку для смарт-телевізорів. Це своєрідний аналог TikTok з добіркою коротких кумедних відео довжиною від 30 секунд із фільмів та серіалів на платформі, яка допоможе глядачам вибрати, що подивитися. Про це пише видання 3dnews.

Функція доступна обмеженому колу користувачів у деяких англомовних країнах, включаючи США, Канаду, Великобританію, Ірландію, Австралію і Нову Зеландію. Розділ Fast Laughs доступний у нижній частині головної сторінки сервісу. Відкривши добірку, можна дивитися уривки з популярних фільмів та серіалів платформи, таких як «Армія мерців», «Великий рот», виступи коміка Джеррі Сайнфелда та багато іншого. Навігація по роликах проводиться стрілками у лівій та правій частинах екрана; є можливість додати фільм або серіал до списку перегляду або одразу відкрити його сторінку.

Добірки Fast Laughs створюються не глядачами, а адміністрацією Netflix, і рекомендаційні алгоритми платформи тут не працюють — відео виводяться незалежно від уподобань користувача. Функція доступна лише повнолітнім користувачам платформи, і перед запуском вибірки виводиться відповідне попередження.

Трохи менше ніж рік тому підбірки Fast Laughs з'явилися в мобільному додатку Netflix, де вони більше схожі на TikTok з вертикальними відео: на телефоні роликам можна ставити лайки, натискаючи на кнопку LOL, або ділитися ними з друзями.

Читайте також: Додаток соцмережі Дональда Трампа Truth Social став доступним на iOS
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...