На сайти держорганів України здійснили нову DDoS-атаку

348
2 хвилини
На сайти держорганів України здійснили нову DDoS-атаку
Сайти органів державної влади України зазнали нової DDoS-атаки. Про це повідомив у середу віце-прем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Приблизно з 16.00 розпочалася чергова масова DDoS-атака на нашу державу. Маємо відповідні дані з низки банків, також спостерігаються проблеми із доступом до вебсайтів ВР (вже працює), КМУ та МЗС. Це пов’язано із перемикання трафіку на іншого провайдера для мінімізації шкоди від атаки», — написав він у Telegram.

«Портал та мобільний застосунок Дія успішно долають поточну атаку та продовжують працювати стабільно», — додав Федоров.

У середу також відзначалися перебої у роботі сайтів міністерств оборони та внутрішніх справ України, Служби безпеки та інших держорганів. При цьому сайт президента працює у звичайному режимі.

Минулого разу DDоS-атака на урядові сайти та банківський сектор, яку назвали наймасштабнішою в історії країни, мала місце 15 лютого. Тоді кібератаці зазнали державні ПриватБанк та Ощадбанк, а також сайти міністерства оборони, збройних сил.

Пізніше Федоров заявив, що «початковий вектор DDoS-атаки виходив із РФ та КНР». Перед цим потужна кібератака в Україні відбулася в ніч на 14 січня, її метою стала низка українських урядових сайтів, зокрема МЗС та Міносвіти. Тимчасово був недоступний і додаток держпослуг «Дія», після чого Служба безпеки України повідомила, що розслідує масштабну атаку хакерів. У спецслужбі стверджували, що на головних сторінках зламаних сайтів хакери розмістили повідомлення провокаційного характеру, зміст сайтів змінено не було.

Читайте також: Додаток соцмережі Truth Social Дональда Трампа увійшов у топ популярних додатків App Store
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...