На Apple подали до суду через уповільнення роботи смартфонів

269
1 хвилина
На Apple подали до суду через уповільнення роботи смартфонів
Організація захисту прав споживачів в Європі Euroconsumers подає в суд на компанію Apple, вимагаючи компенсації в розмірі 180 млн євро за умисне уповільнення роботи смартфонів, щоб нібито змусити споживачів купувати нові «айфони». Про це повідомляє в середу газета Financial Times з посиланням на Euroconsumers.

Позови подані в суди Іспанії, Бельгії, Італії та Португалії. Претензії стосуються понад 3 млн моделей iPhone 6, iPhone 7 і iPhone SE, проданих в цих країнах з 2014 по 2020 рік.

Apple всі звинувачення відкидає. У листі юридичної компанії Gibson Dunn & Crutcher, що представляє інтереси Apple, який було відправлено Euroconsumers 6 серпня, йдеться, що компанія «ніколи не буде погіршувати взаємодія з користувачем, щоб змушувати їх купувати нові моделі».

Кілька тижнів тому стало відомо, що Apple виплатить в США $113 млн компенсації через уповільнення роботи старих моделей iPhone (це робилося, щоб продовжити термін служби акумуляторів).

Розслідування проводилося в 34 штатах. Воно почалося в 2017 році. Тоді користувачі старих моделей смартфонів виявили, що після оновлення операційної системи iOS їх пристрої стали працювати повільніше. Деякі власники «айфонів» вирішили, що таким чином компанія намагалася змусити своїх клієнтів купити собі нові телефони.

Читайте також: Мільйон гривень пропонують хакерам, які зможуть зламати застосунок «Дія»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...