МОН запустило платформу Всеукраїнська школа онлайн

345
1 хвилина
МОН запустило платформу Всеукраїнська школа онлайн
В умовах карантину МОН запустило платформу Всеукраїнська школа онлайн.

Про це на брифінгу в п'ятницю, 11 грудня, заявив виконувач обов'язків міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

«Завдяки тому, що всі учасники освітнього процесу мали підтримку під час дистанційного навчання, під час змішаного навчання, ми сьогодні і запустили Всеукраїнську школу онлайн», — сказав він.

«Всеукраїнська школа онлайн — це сучасний онлайн-ресурс для змішаного і дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, які пройшли експертизу і відповідають державним освітнім стандартам. ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відстежувати свій навчальний прогрес. А вчителів — необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій», — заявили в МОН.

Відзначається, що на цей час контент платформи розрахований на два тижні навчання відповідно до календарного плану, і кожного тижня він буде доповнюватися. Функціонал платформи буде постійно вдосконалюватися і розширюватися.

Шкарлет зазначив, що ця платформа дає можливість вчитися по українській навчальній програмі всім, хто хоче, незалежно від міста або країни проживання, в тому числі дітям з тимчасово окупованих територій. За його словами, платформа стане додатковим стимулом, щоб ще більше дітей отримали можливість вчитися в Україні.

Читайте також: Прототип корабля Starship компанії SpaceX вибухнув під час випробувань
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...