Мінцифри запускає портал для підтримки білоруських ІТ-фахівців

230
1 хвилина
Мінцифри запускає портал для підтримки білоруських ІТ-фахівців
Міністерство цифрової трансформації України спільно з МЗС і Мінекономіки запускають у п'ятницю інформаційний портал для підтримки ІТ-фахівців, які планують релокацію з Білорусі — передає Інтерфакс-Україна.

«Ми сьогодні запускаємо спеціальний вебпортал, де є вся інформація, для того, щоб фахівці змогли переїхати в Україну, попрацювати певний час або залишитися в нашій країні. Там є уся інформація, вже працює служба підтримки в режимі 24/7 та допомагає фахівцям із Білорусі», — повідомив віцепрем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За словами заступника міністра з питань розвитку IT Олександра Борнякова, станом на 3 вересня 2020 року кордон України перетнули понад 4 500 білорусів, з них більше ніж 300 — працівники ІТ-галузі.

«Ми допомогли їм приїхати сюди, отримати документи, знайти собі місце і почати працювати з Україною», — наголосив Борняков.

Як повідомлялося раніше, Зеленський доручив Кабміну вдосконалити процедуру отримання іноземними ІТ-фахівцями дозволу на імміграцію в Україну.

Читайте також: Аналітики назвали смартфони, які стали світовими лідерами за обсягами поставок
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...