Microsoft запропонувала обраним клієнтам купити Xbox Series X за рекомендованою ціною

46
1 хвилина
Microsoft запропонувала обраним клієнтам купити Xbox Series X за рекомендованою ціною
Минулого тижня Microsoft розіслала обраним клієнтам електронною поштою спеціальні посилання, які дозволяють замовити Xbox Series X у фірмовому Microsoft Store за рекомендованою ціною, повідомляє видання The Verge. Microsoft заявила, що має обмежену кількість консолей Xbox Series X, які вона реалізує серед «цінних клієнтів» у США.

Консолі будуть доступні клієнтам Microsoft Store, які отримали такі листи в порядку черги. Посилання для замовлення є унікальними та прив'язані до облікових записів Microsoft. Варто зазначити, що одержання листа з посиланням не завжди гарантує, що товар справді буде доступний для покупки.

Передбачається, що подібний крок для Microsoft може бути способом гарантувати, що хоча б частина консолей не потрапить до рук перекупників. У числі «цінних клієнтів» більшість клієнтів Microsoft Store зі США, які раніше купували ігри або додаткове обладнання для Xbox.

Користувачі, які отримали листи, не зможуть придбати консоль окремо. Їм буде запропоновано набір, до якого, крім Xbox Series X, буде входити додатковий контролер і одна з ігор, таких як Madden 22, GTA V, Rust, Far Cry 6, Hasbro Family Fun Pack, Mortal Kombat 11 Ultimate, Insurgency Sandstorm та Diablo 2 Resurrected.

Раніше цього року Microsoft попередила, що постачання Xbox Series X буде обмеженим до 2022 року через глобальний дефіцит чіпів.

Читайте також: У Spotify додадуть аналог TikTok зі стрічкою коротких відео
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...