Microsoft планує випускати по грі від Xbox Game Studios кожні три місяці

56
1 хвилина
Microsoft планує випускати по грі від Xbox Game Studios кожні три місяці
Глава Xbox Game Studios Метт Буті (Matt Booty) заявив, що компанія продовжує пошук студій розробки ігор для покупки. Потрібні вони Microsoft для того, щоб випускати нову гру кожні три місяці.

Останні кілька років підрозділ Xbox активно розширювало свій портфель студій. Крім створення The Initiative (Perfect Dark) і нової студії World's Edge (Age of Empires), Microsoft придбала Ninja Theory (Hellblade), Playground Games (Forza Horizon), Obsidian Entertainment (Fallout: New Vegas), inXile Entertainment (Wasteland), Double Fine (Psychonauts) і Bethesda Softworks.

Буті сказав, що, як і будь-який потоковий сервіс, Game Pass потребуватиме постійного надходження нового контенту, і що Microsoft прагнути розширювати своє портфоліо «в міру зростання сервісу» .

Що стосується стратегії випуску ігор, включаючи проекти від Bethesda Softworks, Метт Буті заявив, що хоче «вийти на точку випуску нової гри кожен квартал» .

«На створення ігор йде від чотирьох до п'яти років, і реальність така, що не кожен проєкт, який ми починаємо, дійде до запуску, — доповнив він. — Але якщо все це скласти, то ось як ми прийшли до сьогоднішнього етапу, коли дві дюжини студій створюють ігри в самих різних жанрах. І ми знаємо, що успішний розважальний сервіс потребує постійного і захопливого потоку нового контенту. Таким чином, наше портфоліо буде продовжувати рости в міру зростання наших сервісів».

Читайте також: Смарт-годинник Facebook випустять в наступному році
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...