Microsoft оновила дизайн додатків Paint і «Фотографії»

57
1 хвилина
Microsoft продовжує працювати над створенням оновленого дизайну стандартних додатків своєї програмної платформи, щоб вони краще поєднувалися з виглядом інтерфейсу Windows 11. Раніше розробники вже оновили деякі стандартні програми, а тепер черга дійшла до додатків Paint і «Фотографії». Про це пише видання 3dnews.

Зображення: Windows Latest

У новому дизайні Paint розробники вирішили спростити панель інструментів, зробивши її більш зручною. Застарілий стрічковий дизайн був замінений новим, виконаним в стилі Fluent Design. Завдяки цьому Paint краще поєднується з оновленим провідником, панеллю задач і іншими елементами інтерфейсу Windows 11. У верхній частині робочого простору розміщені основні елементи управління, такі як «Файл», «Редагувати» тощо. Тут же можна вибирати різні пензлі й інші інструменти малювання.

Оновлення зачіпає тільки дизайн Paint, і разом з ним додаток поки не отримає нових функцій. 

Зображення: Windows Latest

Додаток «Фотографії» також отримало оновлений дизайн інтерфейсу і стало більш продуктивним. Інструменти редагування розміщені у верхній частині робочого простору подібно до того, як це реалізовано в багатьох мобільних редакторах зображень для Android і iOS. Більш детальна інформація про зміни в додатку «Фотографії» з'явиться в міру його поширення серед користувачів пристроїв з тестовими версіями Windows 11.

Читайте також: В роботі месенджера Telegram стався збій
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...