Microsoft і Мінцифри підписали меморандум, що передбачає $500 млн інвестицій в Україну

1109
1 хвилина
Microsoft і Мінцифри підписали меморандум, що передбачає $500 млн інвестицій в Україну
Microsoft підписала меморандум про співпрацю з Міністерством цифрової трансформації (Мінціфри). За його умовами, компанія вкладе в розвиток хмарних сервісів на українському ринку близько $500 млн (ця сума може змінюватись). Про це на брифінгу 2 жовтня оголосили представники компанії та Мінціфри.

На брифінгу анонсували впровадження програми Azure Expansion Program, що передбачає створення гіпер масштабованих хмарних сервісів, які будуть першими у своєму роді в країнах Східної Європи та Центральної Азії. Також, ці інвестиції, в тому числі підуть на будівництво двох дата-центрів компанії на території України.

Якщо дані будуть зберігатися всередині країни, українські держоргани зможуть користуватися хмарними послугами компанії. За словами глави відомства Михайла Федорова, уряд розглядає перенесення сервісів «Дія 2.0» в хмари Microsoft.

Домовленості передбачають також знижки або спеціальні умови по Microsoft Azure, Office 365 і іншим хмарних сервісів для українських держорганів і організацій; проєкти у сфері освіти, і так далі.

Читайте також: Сінгапур першим у світі вводить ідентифікацію особи по обличчю
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...