Meta запускає свій сервіс коротких відео Reels у Facebook по всьому світу

43
2 хвилини
Meta запускає свій сервіс коротких відео Reels у Facebook по всьому світу
Meta запускає свій сервіс коротких відео Reels у Facebook по всьому світу. Аналог TikTok тепер доступний через програми соціальної мережі для iOS та Android більш ніж у 150 країнах. Крім розширення доступу до Reels, гігант соціальних мереж доповнить сервіс новими функціями та запропонує нові можливості реклами на платформі. Про це пише видання 3dnews.

Источник изображений: Meta

Користувачі Facebook Reels зможуть робити ремікси на чужі відео та завантажувати ролики тривалістю до 60 секунд, як в Instagram Reels. Вони також зможуть зберігати чернові варіанти відеороликів, не публікуючи їх. Крім того, найближчими місяцями Meta додасть нові інструменти для обрізки відео, які за словами компанії «полегшать творцям, які публікують живі або попередньо записані відеоролики, тестування різних форматів».Meta також додасть до сервісу більше реклами, що дозволяє монетизувати контент. Користувачі зможуть розміщувати у своїх роликах напівпрозорі рекламні банери, які будуть розташовані в нижній частині ролика, та статичні рекламні стікери, які можна буде розміщувати будь-де на екрані. Meta також надасть творцям контенту майже у всіх країнах доступ до програми автоматичного розміщення реклами та платних зірок, купуючи які передплатники зможуть фінансово заохочувати улюблених авторів.

Meta повідомляє, що найближчими тижнями користувачі зможуть ділитися відеороликами у більшій кількості місць на Facebook, у тому числі в «Історіях» та на вкладці «Дивитись» соціальної мережі.

Читайте також: У роботі корпоративного месенджера Slack стався масштабний збій
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...