LG Electronics припиняє випуск сонячних панелей

28
1 хвилина
LG Electronics припиняє випуск сонячних панелей
Компанія LG Electronics згортає виробництво сонячних елементів живлення. Рішення схвалено радою директорів компанії з урахуванням зростання вартості матеріалів, логістики, конкуренції, що посилюється в даному сегменті, і проблем з постачанням необхідних для галузі компонентів. Про це пише видання 3dnews.

Хоча виробництво буде згорнуто вже влітку, LG продовжить підтримку покупців у майбутні роки та, як і раніше, обіцяє збереження чинних гарантій. Свій досвід у сфері відновлюваної енергетики компанія має намір направити в інші сфери, наприклад, у виробництво систем зберігання енергії та управління домашнім енергоспоживанням.

«Виходячи з бізнесу, пов'язаного з сонячними панелями, LG сконцентрується на продуктах та сервісах, здатних надавати ще більший вплив. Стійкість — основний бізнес-принцип у LG Electronics, і ми постійно розглядатимемо способи, за допомогою яких LG зможе розкривати потенціал, збільшувати свій внесок і підтримувати наше бачення кращого життя для всіх», — заявили в компанії.

Зміни у бізнес-стратегії зачеплять сотні людей. Наприклад, йдеться про 160 постійних співробітників та 60 робітників за контрактом в американському Гантсвіллі, де компанія збирає панелі з 2018 року. Виробництво сонячних панелей продовжиться до кінця другого кварталу. У компанії мають намір спробувати зберегти багатьох талановитих та відданих співробітників, знайшовши їм роботу у суміжних сферах, а решті будуть надані компенсаційні пакети.

Читайте також: Продовження симулятора ремонту House Flipper вийде у 2023 році
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...