Lamborghini випустить зображення своєї нової моделі у форматі NFT

30
2 хвилини
Lamborghini випустить зображення своєї нової моделі у форматі NFT
Італійський автовиробник Lamborghini випустить у лютому свій перший NFT. Компанія виставить на аукціон серію NFT, створених у співпраці зі швейцарським художником Фабіан Ефнером. Художник зобразив нову модель Lamborghini Aventador Ultimae, що розбивається на деталі та «летить крізь чорноту космосу». Про це пише видання The Inc.

Аукціон для першого із п'яти NFT пройде на nft.lamborghini.com. Кожен аукціон триватиме 75 годин 50 хвилин — «точний час, який потрібен Аполлону-11, щоб залишити Землю і вийти на орбіту Місяця», пише Lamborghini.

На початку проєкт Ефнер уважно вивчив інженерні плани Lamborghini Aventador Ultimae, після чого створив ескіз остаточного зображення. На основі нього Lamborghini підготувала всі необхідні деталі та компоненти своєї нової моделі.

Ефнер сфотографував ці деталі, а потім у своїй студії об'єднав «незліченну кількість зображень у композицію, створену спочатку у вигляді ескізу». Робота над проєктом зайняла у художника та його команди понад два місяці.

Lamborghini хоче, щоб її розглядали як інноваційну та орієнтовану на технології компанію, зазначає видання. Це пояснює чому виробник дорогих автомобілів продає свої перші NFT.

«NFT-ком'юніті досить молоде та орієнтоване на інновації, – сказав генеральний директор Lamborghini. — У них ті самі цінності та інтереси, що й у Lamborghini як компанії та ком'юніті загалом. Ми маємо рухатися вперед. Ми маємо знайти баланс між новою самопрезентацією для майбутніх поколінь та тим, що означає бренд Lamborghini».

Читайте також: Apple дозволить використовувати iPhone як платіжний термінал
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...