Криптовалютний ринок втратив за добу $130 млрд на тлі падіння біткоїну та Ethereum

37
1 хвилина
Криптовалютний ринок втратив за добу $130 млрд на тлі падіння біткоїну та Ethereum
За останні 24 години криптовалютний ринок втратив приблизно $130 млрд капіталізації у зв'язку з падінням вартості основних цифрових валют. За останню добу зниження курсу біткоїну становило приблизно 4,8% — до $34 100, а Ethereum впав відразу на 10,8%, до позначки $2260. Обидві цифрові монети впали до найнижчих курсів з липня, і це приблизно вдвічі менше за їх історичний максимум, пише видання 3dnews.

Аналогічна тенденція до зниження спостерігається на фондовому ринку, де акції багатьох компаній продовжують падати з початку року та у якого щойно завершився найгірший тиждень із березня 2020 року. Інвестори розпродають ризикові активи, до яких відносяться акції технологічних компаній, готуючись до посилення грошово-кредитної політики Федеральної резервної системи США та підвищення процентних ставок.

Віцепрезидент з корпоративного розвитку та міжнародної експансії Віджай Айяр зазначив, що біткоїн та інші криптовалюти реагують набагато бурхливіше на глобальні зміни, враховуючи характер цих активів. Згідно з його прогнозом, враховуючи нинішню ситуацію, біткоїн може впасти до $30-32 тис.

Читайте також: Apple остаточно припинила продаж iPhone з навушниками у комплекті
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...