Користувачі YouTube зможуть заробити до $10 000 за ролики Shorts

136
1 хвилина
YouTube буде платити творцям контенту для сервісу коротких відео Shorts до $10 тисяч на місяць. В цілому компанія планує витратити на преміювання творців контенту $100 мільйонів протягом наступного року, причому перші виплати будуть проведені вже в цьому місяці. Про це пише видання 3dnews.

YouTube Shorts Fund offers $10,000/month for creators - The Verge

Винагороджуватися будуть автори роликів, які отримають широку популярність. Платформа буде оцінювати популярність відео з урахуванням того, скільки людей знімають і публікують ролики щомісяця. Крім того, сума виплат буде залежати і від географічної приналежності основної аудиторії творця контенту.

YouTube також вимагає, щоб ролики, що публікуються користувачами, були унікальними. Творці контенту, які завантажать відео з водяними знаками інших платформ, таких як TikTok і Snapchat, втратять право отримувати гонорари від YouTube.

YouTube заявляє, що нова програма заохочення в кінцевому підсумку буде замінена довгостроковою програмою монетизації. Виплати за публікацію популярних відео практикують і інші платформи. TikTok і Snapchat платять творцям контенту на основі популярності їх роликів, а не на основі показів реклами.

Читайте також: У месенджері WhatsApp з'явилася можливість відправлення зникаючих зображень
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...