Компанія LG представила оновлений логотип

64
1 хвилина
Компанія LG представила оновлений логотип
Південнокорейська компанія LG представила оновлений дизайн логотипу, який отримав назву «Обличчя майбутнього». Кілька яскравих варіантів дизайну, заснованих на чинному логотипі, зберігають звичний вигляд і водночас зображають стиль цифрового покоління. Про це пише видання 3dnews.

Згідно з інформацією, спочатку новий логотип з'явиться на візитних картках співробітників LG, причому вони зможуть самі вибирати, який з доступних варіантів дизайну використовувати. Самі ж візитки будуть виготовлені з переробленої целюлози.

Згодом LG планує використовувати оновлений логотип в рекламних роликах своїх продуктів, які націлені на привертання уваги потенційних покупців. Відзначається, що LG готується до запуску масштабної рекламної кампанії, мета якої полягає в поліпшенні іміджу бренду і залучення уваги покупців. У кампанію буде залучена молодь та перспективні співробітники LG, що працюють у сфері виробництва акумуляторів для електромобілів, OLED-дисплеїв, які розробляють технології на основі ІІ-алгоритмів тощо.

Читайте також: В Японії почалося антимонопольне розслідування щодо Apple і Google
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...