Китай заборонив показувати в іграх «жіночних» чоловіків та одностатеві стосунки

71
2 хвилини
Китай заборонив показувати в іграх «жіночних» чоловіків та одностатеві стосунки
Влада Китаю продовжує посилювати свій контроль над ігровим сегментом. Нещодавно влада країни провела зустріч з великими представниками ринку NetEase і Tencent, на якій обговорювалися нові обмеження у геймдеві, пише видання Playground.

Згідно з внутрішніми джерелами South China Morning Post, в іграх більше не допускається навмисна демонстрація одностатевого кохання в будь-яких формах. Розробники ігор також повинні стежити за зовнішністю чоловічих персонажів. Зображення занадто «жіночних» чоловічих героїв з виразною зовнішністю або вразливим характером тепер неприпустимо. Китай вимагає від компаній жорсткого контролю над вмістом ігор, забороняючи пропаганду нетрадиційних відносин або шкідливих звичок. 

Дана заява також стосується видавців з інших країн. Для релізу в Китаї вони повинні будуть адаптувати свої проекти під оновлений регламент.

Після заборони на впровадження занадто «жіночних» чоловічих персонажів, в країні будуть уважніше відстежувати гри і розробників. Для гравців відкрився спеціальний сайт, за допомогою якого можна відправити скаргу на обраний проєкт або компанію. Новий сайт повинен допомогти міністерству по нагляду за контентом в іграх відстежувати нові обмеження. На сайті можна подати скаргу, якщо гра порушує правила використання реальних імен при реєстрації та не дотримується обмеження для дітей.

На даний момент сайт проходить фазу тестування, в майбутньому його функціонал може бути розширено.

Читайте також: Оригінальній грі Dark Souls виповнилося 10 років
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...