Хакери вкрали початковий код гри FIFA 21

59
1 хвилина
Хакери вкрали початковий код гри FIFA 21
Electronic Arts, один з провідних виробників комп'ютерних ігор у світі, повідомила про те, що початковий код (англ. source code) відеоігри FIFA 21 був вкрадений хакерами.

При цьому в компанії відзначили, що хакери не отримали доступ до даних гравців.

«Ми розслідуємо недавній інцидент вторгнення в нашу мережу, коли був вкрадений обмежений обсяг початкового коду гри та пов’язаних інструментів, — сказав офіційний представник компанії. — Не було доступу до даних гравців, і у нас немає підстав вважати, що існує будь-який ризик для їх конфіденційності».

Всього хакери вкрали 780 ГБ даних, включаючи початковий код ігор та внутрішніх інструментів. Серед вкраденого — коди FIFA 21 і Frostbite та «движок», який лежить в основі безлічі ігор EA, включаючи Battlefield, FIFA, Madden і Star Wars. Хакери вже почали рекламувати свої «знахідки» на хакерських сайтах з метою продажу.

EA також повідомила, що в рамках розслідування кримінальної справи співпрацює з експертами та правоохоронними органами, пише The Wall Street Journal.

Electronic Arts є одним з найбільших світових розробників інтерактивного розважального ПЗ. У число найбільш відомих ігрових франшиз компанії входять FIFA, Madden NFL і The Sims.

Читайте також: Байден скасував указ Трампа про заборону TikTok і WeChat в США
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...