Італійський регулятор взявся за перевірку Apple, Dropbox і Google

231
1 хвилина
Італійський регулятор взявся за перевірку Apple, Dropbox і Google
Італійське управління по конкуренції оголосило сьогодні,8 вересня, про початок вивчення послуг хмарного зберігання, якими керують Apple, Dropbox і Google, після отримання кількох скарг на ймовірно недобросовісну комерційну практику.

Як повідомляє телеканал CNBC, регулятор повідомив, що загалом почав шість розслідувань щодо Google Drive, Apple iCloud і Dropbox.

Агентство вивчає, чи правильно вказані компанії вказали, яким чином їхні служби збирають і використовують дані користувачів в комерційних цілях. Регулятор також хоче хоче дізнатися, чи надавав Dropbox чіткі і доступні інструкції про те, як користувачі можуть розірвати свої контракти з сервісом.

Розслідування проводяться в той час, коли Європейський Союз приділяє все більше уваги технологічним компаніям, щоб прояснити умови використання їхніх послуг і краще захистити споживачів.

Як відомо, у липні італійська влада провели обшуки в місцевих офісах Apple і Amazon в межах окремого розслідування конкуренції. За мету перевірка мала визначити, чи були у Apple і Amazon антиконкурентні угоди про продаж продуктів Apple і навушників Beats, які також належать технологічному гіганту.

Читайте також: LG випустила захисну маску з фільтром і системою вентиляції
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...