Huawei анонсувала запуск власної альтернативи Android

284
1 хвилина
Huawei анонсувала запуск власної альтернативи Android

Huawei Technologies запустить власну мобільну операційну систему Harmony в своїх смартфонах в наступному році. Про це повідомив глава підрозділу споживчих пристроїв компанії Річард Ю, повідомляє Reuters.

Компанія вважає нову ОС своїм шансом замінити операційну систему Android від Google

Річард Ю також сказав, що у компанії є версія системи 2.0, яку вона вперше представила в минулому році, і що вона планує відкрити для розробників бета-версію для смартфонів в грудні.

Нагадаємо: у травні 2019 року уряд США впровадив санкції проти Huawei, в результаті чого компанії, крім усього іншого, було заборонено використовувати Android у версії з сервісами Google.

У зв’язку із цим продажі смартфонів компанії за кордоном впали, хоча пізніше Huawei вдалося компенсувати це більш високими продажами на внутрішньому ринку. Ю оголосив, що в минулому році гігант продав 240 млн смартфонів, але додав, що в останні місяці на компанію вплинула відсутність програмного забезпечення.

Huawei рекламує Harmony як платформу для багатьох пристроїв, включаючи годинники, ноутбуки та смартфони, а не просто як конкурента Android.

Читайте також: 4G працює вже майже у 19 000 міст і сіл України

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...