Google тепер показуватиме завантаженість ресторанів і супермаркетів

379
1 хвилина
Google тепер показуватиме завантаженість ресторанів і супермаркетів
На картах Google для користувачів по всьому світу з'явиться інформація про завантаженість ресторанів і магазинів. Про що компанія повідомила у блозі на своєму офіційному сайті.

Користувачам карт Google по всьому світу буде доступний інструмент, який показує завантаженість закладів громадського харчування, магазинів та інших місць. Представники компанії відзначили, що під час епідемії ця функція стала необхідною – вона дозволяє «приймати більш ефективні рішення, куди і коли йти».

«Під час пандемії ця інформація перетворилася в найважливіший інструмент, який допомагає людям швидко зрозуміти, наскільки завантаженим буде місце, куди вони хочуть піти, вони можуть приймати більш обґрунтовані рішення про те, куди і коли йти», – заначається в повідомленні компанії.

В майбутньому компанія розширить цю функцію, і карти будуть показувати завантаженість не тільки закладів або торгових точок, а й пляжів, парків та інших місць на відкритому повітрі.

Інформацію карти будуть показувати безпосередньо «по ходу руху» користувача, щоб дізнатися, наскільки зайнято в даний момент те чи інше місце, його не потрібно буде шукати через пошуковий рядок в картах.

Читайте також: Apple прибрала зарядку й навушники з комплектів не тільки iPhone 12, а й попередніх моделей
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...