Google створює сервіс для планування екологічно безпечних подорожей

61
1 хвилина
Google створює сервіс для планування екологічно безпечних подорожей
Компанія Google оголосила про формування нової команди інженерів, дизайнерів і дослідників, які зосередять свої зусилля на те, щоб дати користувачам можливість легко знайти варіанти нешкідливих для екології подорожей. У найближчі місяці та роки їх робота буде охоплювати багато областей, включаючи стандартизацію методів вимірювання викидів при авіаперельотах. Про це пише видання 3dnews.

Вже зараз з останнім оновленням Google Hotel Search користувачі зможуть підібрати готель, який дбає про екологію. Поруч з назвами таких готелів буде зображена мітка екосертифікації. Такі сертифікати видаються незалежними організаціями, такими як Green Key та EarthCheck. Користувачі можуть дізнатися, що саме ці готелі роблять для поліпшення екології.

Google також заявила, що приєдналася до коаліції Travalyst. В рамках цієї групи пошуковий гігант розробить стандартизований спосіб розрахунку викидів вуглекислого газу при авіаперельотах. Google заявляє, що їхня розробка забезпечить галузеву основу, яку в майбутньому зможуть використовувати інші компанії.

Читайте також: YouTube тестує можливість завантаження відео на ПК
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...