Google пояснив причину масштабного глобального збою

205
1 хвилина
Google пояснив причину масштабного глобального збою
Google прокоментував глобальний збій роботи всіх своїх сервісів, що вивів їх із ладу в проміжку приблизно з 13:47 до 14:32 за Києвом. Причиною стала «проблема з квотою внутрішнього сховища», ідеться в офіційній заяві речника компанії.

У Google також уточнили, що проблеми з доступом були саме до сервісів, що потребують авторизації. «Ми перепрошуємо всіх, на кого вплинув збій. Ми проведемо ретельний аналіз ситуації, щоб запобігти повторенню проблеми в майбутньому», — додав представник Google.

Проблеми з роботою сервісів Google почалися вчора приблизно з 13:40 за Києвом і тривали орієнтовно 45 хвилин. Збій розпочався з Gmail, а потім поширився й на інші сервіси: Classroom, Google Drive, Документи, Карти, Зустрічі, Календар, YouTube тощо. Користувачі також повідомляли про проблеми в роботі розумних домашніх гаджетів, пов'язаних із Google Assistant. Спеціалізоване видання TechCrunch назвало інцидент «безпрецедентним збоєм для системи, на яку припадає чи не найбільше трафіку та активності в інтернеті».

Читайте також: У роботі Google стався глобальний збій
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...