Google додасть в Play Store інформацію про конфіденційність додатків

59
1 хвилина
Google додасть в Play Store інформацію про конфіденційність додатків
Google збирається на початку наступного року додати в фірмовий магазин додатків Play Store новий розділ, присвячений безпеці даних. Це дозволить користувачам перед установкою програми побачити, які дані вона збирає і з якою метою, пише видання 4pda.

За допомогою нового розділу розробники зможуть показати користувачам, яку інформацію вони збирають, в яких цілях, передають чи її кудись і як ці дані захищаються. Побачити все це можна буде на сторінці додатка під його описом вже з лютого наступного року.

Крім інформації про зібрані дані в цьому розділі буде вказано, які методи безпеки реалізовані в додатку: наявність шифрування даних, відповідність політиці Google Families, відповідність світовим стандартом безпеки тощо.

Розробники повинні будуть передати Google всю необхідну інформацію про збір даних через консоль Google Play. Після схвалення вона автоматично опублікується на сторінці додатка. Якщо така інформація не була надана або вона не пройшла модерацію Google, користувачі побачать відповідне повідомлення. Передбачається, що в такому випадку користувачі, які піклуються про свою конфіденційність, не стануть встановлювати програму.

Читайте також: Консалтингове агентство опублікувало рейтинг найдорожчих компаній світу
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...