Facebook запустила програму для малого бізнесу

579
1 хвилина
Facebook запустила програму для малого бізнесу
Facebook запустила в США додаток Business Suite, який дозволяє бізнесу управляти своїми акаунтами в Facebook, Instagram і Facebook Messenger з одного інтерфейсу, повідомляє Mind.

За допомогою Business Suite компанії можуть отримувати повідомлення, сповіщення і попередження з усіх трьох платформ в єдиній поштовій скриньці, пише Axios, на яке посилається vc.ru. У 2021 році компанія планує додати в Business Suite месенджер WhatsApp і сервіс для створення інтернет-магазинів всередині соцмережі Facebook Shops.

Business Suite дозволяє публікувати і планувати контент або рекламу в Facebook та Instagram одночасно. У додатку також є аналітика – можна подивитися, який контент краще підходить для кожного з додатків.

Facebook розробила інструмент для підтримки малого бізнесу, у якого не завжди є великі команди для роботи з соцмережами. В майбутньому Facebook може відкрити сервіс і для більших компаній.

«Наша мета – максимально спростити доступ до клієнтів для підприємств», – прокоментував віце-президент з маркетингу рекламних продуктів Facebook Грем Мадд.

 Читайте також: Мінкульт вимагатиме прибрати «ВКонтакте» з AppStore і Google Play
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...