Facebook заблокував десятки повідомлень про вакцинацію проти COVID-19

96
2 хвилини
Facebook заблокував десятки повідомлень про вакцинацію проти COVID-19
Соціальна мережа Facebook заблокувала платні публікації про кампанію з вакцинації у США. Алгоритми Facebook, які мали боротися з дезінформацією про COVID-19, визначили такі дописи як «політичну рекламу» та автоматично приховали їх від користувачів.

Про це пише hromadske з посиланням на видання Politico.

Facebook заблокував платні повідомлення принаймні від 110 спільнот. Публікації мали підвищити обізнаність громадян про те, як працюють вакцини та де можна зробити щеплення. Однак алгоритми соціальної мережі заблокували їх через заборону на політичну рекламу.

Блокування повідомлень ще можна оскаржити, однак, як зазначають у Politico, це доволі обтяжливий та довгий процес. Наразі деякі експерти у галузі охорони здоров'я США сумніваються чи варто надалі використовувати Facebook як платформу для інформування людей про COVID-19.

Facebook також блокував повідомлення від офіційних установ Євросоюзу та урядів європейських країн. Більшість з цих публікацій стосувалися інформації щодо епідемії коронавірусу та Brexit, однак соцмережа позначила їх як «повідомлення від ультраправих партійних груп».

У компанії вже визнали свою помилку та пообіцяли розблокувати деякі повідомлення про COVID-19 та вакцинацію. Раніше Facebook ввів обмеження на політичну рекламу під час виборів у США для боротьби з поширення дезінформації. Так, соціальна мережа заборонила публікувати політичну рекламу держслужбовцям, а активістам та політичним спільнотам ㅡ лише зі спеціальним попередженням.

Читайте також: LinkedIn запустить новий сервіс пошуку замовлень для фрилансерів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...