Facebook видалила три мережі акаунтів, які поширювали дезінформацію про Україну, Білорусь та США

220
1 хвилина
Facebook видалила три мережі акаунтів, які поширювали дезінформацію про Україну, Білорусь та США
Соціальна мережа Facebook Inc повідомила, що видалила три мережі акаунтів російського походження, які порушували політику компанії щодо іноземного втручання.

Як йдеться в блозі соцмережі, акаунти, дію яких вона призупинила за використання підроблених особистих даних та інші «види скоординованої неаутентичного поведінки», були пов'язані з російською розвідкою і людьми, пов'язаними з петербурзької організацією, яку американські чиновники звинуватили в спробі вплинути на результати президентських виборів 2016 року в США.

До першої мережі входило 214 акаунтів, 35 публічних сторінок, 18 груп та 34 акаунти в Instagram. Ця мережа поширювала фейкову інформацію про Україну та Сирію.

Друга мережа включала в себе 5 акаунтів, 1 публічну сторінку, 1 групу та 1 акаунт в Instagram. Ці акакунти діяли «від імені» Канади, США та Туреччини та орієнтувались на Європу та США.

Третя мережа налічувала 23 акаунти, 6 публічних сторінок та 8 акаунтів в Instagram. Через цю мережу поширювались фейкові дані про Україну, Білорусь та США.

Читайте також: Pinterest теж додала функцію «сторіз»
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...