Facebook створює нову соцмережу для учнів шкіл і студентів університетів

322
2 хвилини
Facebook створює нову соцмережу для учнів шкіл і студентів університетів
Facebook оголосила про запуск нової платформи для соцмереж, Facebook Campus, яка пропонує студентам коледжів особисте місце для спілкування з однокласниками, приєднання до груп, знайомства з майбутніми подіями в кампусі, отримання оновлень від адміністрації своєї школи і спілкування з іншими студентами з їхнього гуртожитку, клубів чи груп кампусу, повідомляє HighTech з посиланням на TechCrunch.

Для нової платформи потрібна шкільна адреса електронної пошти (@.edu), і вона буде перебувати в спеціальному розділі програми Facebook. Адреса буде доступна з вкладки внизу екрана або з меню «Інше» поруч з такими розділами, як «Знайомства», «Ігри», «Новини», «Торговий майданчик» та ін.

«Ми хотіли створити продукт, в якому однокласникам було б легко зустрічатися один з одним, налагоджувати нові стосунки, а також легко починати розмови, – пояснює менеджер по продукту Facebook Campus Чармейн Хунг. – І ми думаємо, що Campus зараз актуальний як ніколи. Через COVID-19 ми бачимо, що багато студентів не повертаються в кампус восени. Тепер уроки проходять в режимі онлайн, і студенти намагаються відреагувати на цю нову норму — спілкуватися з клубами і організаціями», — додала вона.

Згідно з повідомленнями, Facebook втрачає вплив на молодь, оскільки компанія перемкнула свою увагу на інші соціальні програми, такі як YouTube, Snapchat і Instagram. Згідно з дослідженням Pew Research Center, проведеним в 2018 році, тільки 51% користувачів США у віці від 13 до 17 років заявили, що використовували Facebook, порівняно з 71%, які сказали те ж саме в 2015 році. Тим часом, опитування Edison Research в 2019 році показало, що Facebook втратив 15 млн користувачів з 2017 року, причому найбільший спад припав на групу від 12 до 34 років.

На момент запуску Campus платформу будуть підтримувати такі університети і коледжі: Бенедикт Коледж; Браунський університет; Каліфорнійський технологічний інститут; Коледж Вільяма і Мері; Університет Дьюка; Міжнародний університет Флориди; Південний університет Джорджії; Державний університет Джорджії; Університет Джона Хопкінса та інші.

Читайте також: Apple розробила для співробітників захисні маски власного дизайну
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...