Facebook створила підрозділ Facebook Financial для управління платіжними проектами компанії

173
1 хвилина
Facebook створила підрозділ Facebook Financial для управління платіжними проектами компанії
Компанія Facebook створила новий підрозділ Facebook Financial (F2), команда якого буде керувати всіма платіжними проектами компанії. Про це пише Bloomberg.

Зокрема, підрозділ буде керувати і платіжною системою Facebook Pay, яка була створена, щоб об'єднати соціальну мережу, її месенджер, Instagram і WhatsApp. Головою підрозділу був призначений співзасновник Libra Девід Маркус.

На посаду віце-президента напрямки в Facebook призначили колишнього гендиректора Upwork Inc. Стефана Касріеля.

«Facebook розвиває безліч ініціатив, пов'язаних з комерційною діяльністю. Ми подумали, що прийшов час розробити раціональну стратегію на рівні компанії», — зазначив Маркус.

Повідомляється, що Маркус також продовжить керувати підрозділом Novi, яке працює над гаманцем для зберігання криптовалюта Libra. Також Маркус буде розвивати платежі через WhatsApp в Індії і Бразилії.

Нагадаємо, що про створення системи Facebook Pay, яка об'єднає всі сервіси компанії , стало відомо в листопаді 2019 року. Тоді в компанії підкреслили, що платіжна система не має ніякого відношення до проекту криптовалюта Libra.

У травні цього року Facebook також перейменувала цифровий гаманець Calibra в Novi і доручила управління проектом дочірньої компанії.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...