Додаток соцмережі Truth Social Дональда Трампа увійшов у топ популярних додатків App Store

74
1 хвилина
Додаток соцмережі Truth Social Дональда Трампа увійшов у топ популярних додатків App Store
Тільки вчора команда колишнього президента США Дональда Трампа запустила власну соціальну мережу під назвою Truth Social. І вона відразу стала дуже популярна: на це вказують і невдовзі після запуску проблеми при завантаженні програми та реєстрації — сервера не справлялися з потоком користувачів; і той факт, що Truth Social очолила рейтинги популярних програм магазину цифрового контенту Apple App Store. Про це пише видання 3dnews.

Truth Social багато в чому нагадує Twitter, але пости тут називають не твітами, а істинами (truths). Запуск власної платформи став важливим кроком для Трампа, завдяки якому колишній американський президент зміг повернутися до соціальних мереж. Нагадаємо, обліковий запис Трампа в Twitter був заблокований на початку минулого року, після того, як адміністрація соцмережі звинуватила його у закликах до насильства та участі в масових заворушеннях, які зрештою обернулися штурмом будівлі Капітолію.

Truth Social стане ще однією альтернативною платформою, як Parler, Gettr і Rumble, яка приверне прибічників Трампа. Розробкою соцмережі займалася компанія Trump Media and Technology Group. Зараз Truth Social доступна лише в США користувачам пристроїв на базі iOS.

Читайте також: Meta запускає свій сервіс коротких відео Reels у Facebook по всьому світу
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...