Balenciaga випустила відеогру, в якій представила свою наступну колекцію одягу

232
1 хвилина
Balenciaga випустила відеогру, в якій представила свою наступну колекцію одягу
Компанія Balenciaga 6 грудня представить свою нову колекцію одягу в відеогрі, повідомляє HighTech з посиланням на Input. Гра називається Afterworld: The Age of Tomorrow, і її трейлер вже з'явився в мережі.

Це «алегоричне пригода», дія якої відбувається в 2031 році. Аватар героя переміщається по окремих зонах, у нього є свої завдання, повідомляють представники компанії. У центрі уваги гри – нова осіння колекція кампанії 2021 року. Input повідомляє, що The Age of Tomorrow доступна для проходження через браузери.

Титанам моди доводиться замислюватися, як викликати ажіотаж на рік, коли очні покази колекції неможливі. Balenciaga вже експериментувала з онлайн-форматом, щоб продемонструвати свою літню колекцію 2021 року. Так з'явився відеокліп на пісню I Wear My Sunglasses at Night.

Останнім часом світ відеоігор і моди часто співпрацюють. Розробник League of Legends Riot Games оголосив минулого року, що Louis Vuitton буде розробляти нові ігрові та реальні предмети, пов'язані з грою. Серед інших гучних колаборацій – кросівки PlayStation Тревіса Скотта, випущені обмеженим тиражем. А модний бренд Acronym зробив куртку, натхненну грою Death Stranding, і продав її за $1785.

Читайте також: Microsoft планує побудувати дата-центр в Україні
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...