Apple запатентувала чохол, який стає твердим при падінні

262
2 хвилини
Apple запатентувала чохол, який стає твердим при падінні
Американська компанія Apple отримала патент на захисний чохол для iPhone, який буде змінювати свої властивості перед ударом об землю, якщо користувач випадково упустить смартфон. І чим більшою буде висота падіння, тим міцнішим виявиться захист, пише patentlyapple.com, на який посилається HighTech Plus.

Відповідно до технічних документів, опублікованих на сайті Бюро з патентів і товарних знаків США, інженери Apple пропонують використовувати електромеханічні матеріали для захисту електронних пристроїв.

«Розумний» чохол буде зчитувати електричні і магнітні поля і змінювати свої властивості при спрацьовуванні певних тригерів. При цьому сам чохол буде складатися з основного корпусу, процесора, магнітного ланцюга і магніточутливого шару, який включає матрицю і магнітні частинки, вкраплені всередині матриці.

На відміну від пасивного захисту, чохол з електромеханічними матеріалами має ключову перевагу – регульований коефіцієнт демпфірування. Завдяки електроактивним полімерам під час падіння чохол буде зчитувати навколишній простір і автоматично змінювати жорсткість і в'язкість матеріалу.

На опублікованих рендерах також зображені технічні компоненти чохла, але активний матеріал можна приховати під косметичним шаром. Тобто зовнішня частина аксесуара може бути виконана з традиційного силікону або шкіри, але стане помітно товщою.

У патенті також зазначено, що матеріал буде практично миттєво змінювати властивості, і чим більшою буде висота падіння, тим міцнішим стане чохол. Кінцева мета компанії полягає в тому, щоб забезпечити достатнє демпфірування для поглинання сили удару в лічені мілісекунди.

Читайте також: Facebook обвинуватили у підгляданні за користувачам через камери смартфонів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...