Apple випустить власну альтернативу Nintendo Switch

58
1 хвилина
Apple випустить власну альтернативу Nintendo Switch
За даними інсайдерів, Apple готується увійти на ігровий ринок. У мережі з'явилися перші відомості про передбачувану новинку компанії — гібридну консоль з підтримкою портативного режиму за аналогією з Nintendo Switch і розширеними можливостями підключення периферії. Про це пише видання 4pda.

За даними джерел, Apple випустить пристрій на базі фірмового процесора, ігрову консоль з можливістю запуску ААА-ігор рівня The Legend of Zelda: Breath of the Wild і Super Mario Odyssey, а також всього вмісту мобільного бібліотеки Apple Arcade. На можливість випуску портативного пристрою натякає і зареєстрований ще у 2019-му патент з описом компактного контролера в стилі Nintendo Switch Joy-Con.

Очікується, що консоль Apple буде підтримувати фірмові гарнітури доповненої та віртуальної реальності, на випуск яких вже не раз натякали мережеві інформатори.

У недавньому звіті також є згадка про розробку великими студіями декількох ігор спеціально для нової платформи. Можлива роздрібна ціна портативної консолі Apple — від $449 до $549. Сама компанія заяви інсайдерів поки ніяк не прокоментувала.

Читайте також: Китайський McDonald's випустив колекцію NFT
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...