Apple відклала введення нових правил App Store до 30 червня

33
1 хвилина
Apple відклала введення нових правил App Store до 30 червня
Apple відклала введення нових правил для програм, що публікуються в магазині цифрового контенту App Store. Таким чином, програми, що пропонують послуги в режимі онлайн, наприклад, медичні консультації або спортивні тренування, зможуть використовувати сторонні платіжні системи до 30 червня. Аналогічним чином відкладається термін виконання вимог компанії щодо додавання можливості видалення акаунтів, пише видання 3dnews.

У вересні 2020 року Apple підтримала розробників та користувачів додатків, що надають послуги в режимі онлайн, дозволивши їм взаємодіяти зі сторонніми платіжними системами. Тепер же, на тлі повторного зростання числа коронавірусної інфекції, Apple продовжила можливість використання сторонніх платіжних систем до середини року. Це означає, що користувачі програм, що надають послуги онлайн, зможуть проводити транзакції без необхідності сплачувати комісію у розмірі до 30% від суми платежу.

Водночас Apple оголосила про перенесення термінів виконання нової вимоги, відповідно до якої розробники додатків, в яких є можливість створення облікових записів, повинні надати користувачам інструмент видалення облікових записів. При цьому розробники не повинні ускладнювати доступ користувачів до інструмента видалення облікових записів, а при його використанні повинні також видалятися всі пов'язані з ним дані. Таким кроком Apple дала розробникам додатковий час, необхідний реалізації нової функції.

Читайте також: Криптовалютний ринок втратив за добу $130 млрд на тлі падіння біткоїну та Ethereum
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...