Apple розробила для співробітників захисні маски власного дизайну

465
1 хвилина
Apple розробила для співробітників захисні маски власного дизайну
Apple створила захисні маски, які роздаватиме співробітникам, в тому числі консультантам у своїх магазинах, повідомляє Forbes.

Продукт компанії буде називатися Apple Face Mask. Його створила та ж команда інженерів і промислових дизайнерів, яка працює над iPhone і iPad.

Маска складається з трьох шарів захисту і здатна затримувати частки в повітрі як ззовні, так і зсередини. Маску можна прати і заново використовувати до п'яти разів, у неї є регульовані зав'язки, які тримаються на вухах.

«У типовому для Apple стилі, маска виглядає унікально з великими полями зверху біля носа і знизу на підборідді», — описує видання.

Apple підтвердила Bloomberg, що розробила маски, і повідомила, що почне розсилати їх співробітникам протягом двох наступних тижнів.

Ще одні маски компанія вирішила закуповувати. Мова про маски ClearMask, ключова частина яких — прозорість матеріалів, завдяки якій можна бачити обличчя людини майже цілком. Це перші прозорі хірургічні маски, які схвалило Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). Прозорі маски дозволяють людям з вадами слуху, які вміють читати по губах, краще розуміти людей.

Читайте також: Huawei анонсувала запуск власної альтернативи Android
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...