Apple проведе презентацію нових продуктів 15 вересня

958
1 хвилина
Apple проведе презентацію нових продуктів 15 вересня
Компанія Apple оголосила, що 15 вересня у вівторок проведе щорічну осінню презентацію нових пристроїв, вказано на офіційному сайті. Зазвичай на своїх осінніх презентаціях компанія представляє нові iPhone і запускає нові версії iOS і macOS.

Bloomberg стверджує, що перший осінній захід буде присвячено новим Apple Watch і iPad, а iPhone 12 з'являться не раніше жовтня.

Але презентація триватиме дві години – подібна тривалість може означати, що крім Apple Watch компанія представить і інші продукти, наприклад оновлений iPad Air в дизайні iPad Pro.

Тема Time Flies на оголошенні може натякати як на анонс годин, так і на появу в iPhone 12 LiDAR (Time-of-Flight камери).

За даними Bloomberg, в 2020 році Apple випустить чотири нових iPhone – з діагоналлю 5,4, 6,1 і 6,7 дюймів, з дизайном в стилі iPad Pro, оновленим процесором і сканером LiDAR в старших моделях.

Смартфони можуть надійти в продаж на початку жовтня – виробництво iPhone було відкладено на кілька тижнів через пандемію коронавірусу.

Також Apple може представити оновлені планшети iPad Pro і iPad Air, «розумні» годинник Apple Watch Series 6, повнорозмірні навушники AirPods Studio і маячки AirTags.

Читайте також: Microsoft показала гральну приставку Xbox Series S
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...