Apple прибрала зарядку й навушники з комплектів не тільки iPhone 12, а й попередніх моделей

2130
1 хвилина
Apple прибрала зарядку й навушники з комплектів не тільки iPhone 12, а й попередніх моделей
Компанія Apple прибрала адаптер зарядки і навушники з комплектів не тільки нової лінійки iPhone 12, а й попередніх моделей iPhone XR, iPhone 11 і iPhone SE, зауважив блогер і інсайдер Бен Гескін. Так компанія зможе зменшити упаковку, щоб мінімізувати «вуглецевий слід», пише vc.ru.

Під час презентації 13 жовтня Apple повідомила про відмову від аксесуарів у коробці iPhone 12. Однак компанія не уточнила, що нові правила стосуються і інших моделей iPhone, які залишилися в продажу.

У комплекті поставки буде тільки провід USB-C на Lightning. Окремо адаптер потужністю 20 Вт на сайті Apple коштує близько $26, а бездротова магнітна «таблетка» для зарядки MagSafe в iPhone 12 – $52.

Компанія вважає, що продовжуючи класти в комплект кожного нового iPhone аксесуари, вона тільки шкодить природі – витрачає корисні копалини, отруює повітря вихлопами фабрик і створює зайве електронне сміття, яке не розкладається.

Нагадаємо, 13 вересня Apple презентувала нову лінійку iPhone 12, яка складається з чотирьох нових «айфонів» покращеної функціональності.

Читайте також: Google перестала продавати музику в Play Market
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...