Apple представила iPhone 12 Pro і 12 Pro Max

483
2 хвилини
Apple представила iPhone 12 Pro і 12 Pro Max
Компанія Apple представила смартфони iPhone 12 Pro і 12 Pro Max. Вони мають підтримку 5G і будуть доступні в чотирьох кольорових рішеннях, пише iGuides.

iPhone 12 Pro отримав OLED-екран діагоналлю 6,1 дюйма, а в iPhone 12 Pro Max використовується матриця 6,7 дюйма. При цьому габарити пристроїв майже не збільшилися порівняно з минулорічними моделями. Обидва смартфони мають захист IP68 і витримують занурення в воду на глибину до 6 метрів.

Як і в молодших моделях, в iPhone 12 Pro і 12 Pro Max використовується 6-ядерний процесор A14 Bionic з 4-ядерним відеочіпом і окремим нейропроцесором для роботи систем штучного інтелекту.

iPhone 12 Pro отримав потрійну камеру (ультраширококутний модуль 12 Мп, ширококутний модуль 12 Мп, телефотомодуль 12 Мп), підтримується 4-кратний оптичний зум.

Apple представила «суперайфони» - iPhone 12 Pro і 12 Pro Max

За словами Apple, цей набір камер і обробка зображень за допомогою процесора A14 Bionic дозволяють отримувати фотографії професійного рівня.

У додатку «Камера» з'явиться опція зйомка AppleRAW – для зйомки фотографій, які в подальшому можна обробляти в професійних графічних редакторах.

Для зйомки відео теж буде передбачений професійний режим – з підтримкою 10-бітної технології розширеного динамічного діапазону Dolby Vision HDR кінематографічного рівня. Відео можна буде редагувати прямо на iPhone в програму «Фотографії».

У моделі 12 iPhone Pro Max встановлений сканер LiDAR для роботи з програмами та іграми, що підтримують доповнену реальність. LiDAR «бачить» в темряві, будує 3D-карту зображення, покращує фокусування при зйомці фото і відео, в тому числі при недостатній освітленості.

iPhone 12 Pro – від $999 (версія з 128 гігабайтами).

12 Pro Max – від $1099.

Читайте також: У Apple цієї осені відбудуться цілих три презентації
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...