Apple посилила правила для розробників і власників додатків

253
1 хвилина
Apple посилила правила для розробників і власників додатків
Перед виходом операційної системи iOS 14, який очікується наприкінці вересня, компанія Apple переглянула правила свого магазину додатків App Store, повідомив телеканал CNBC, на який посилається Коммерсант.

Тепер для роботи стрімінгових ігрових платформ необхідно виконати деякі умови. У Microsoft до нових вимог поставилися критично.

В Apple заявили, що, згідно з новими правилами, стрімінгові ігрові платформи, такі як Google Stadia і Microsoft xCloud, дозволені, але за умови, що ігри, які пропонуються в цих сервісах, необхідно завантажувати безпосередньо з App Store, а не з універсального застосування сервісів.

Нові правила прокоментували в Microsoft: «Це негативний досвід у клієнтів. Геймери хочуть відразу перейти до гри зі свого ретельно підібраного каталогу в одній програмі, як вони це роблять з фільмами або піснями, і їм не потрібно завантажувати більше ста додатків, щоб грати в окремі ігри з хмари», — наводить заяву компанії телеканал.

Жорсткість правил для стрімінгових ігрових платформ відбувається на тлі судового розгляду Apple і Epic Games — розробника гри Fortnite.

Epic Games впровадив в гру Fortnite новий спосіб монетизації в обхід комісії Apple в 30%. Apple заявила про порушення умов контракту на користування каталогом App Store і подала до суду.

Читайте також: TikTok не продаватимуть компанії Microsoft
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...