Apple планує відвантажити рекордну кількість iPhone

134
1 хвилина
Apple планує відвантажити рекордну кількість iPhone
З'явилася нова інформація щодо виробничих планів Apple. Попри нинішні складнощі із постачанням напівпровідникових компонентів, наступного року американська компанія має намір встановити черговий рекорд. Про це пише видання 4pda.

Раніше стало відомо, що Apple повідомила своїм партнерам про зниження попиту на нові iPhone 13 під кінець поточного року, оскільки люди не готові довго чекати на свої замовлення. Якщо вірити новій інформації, компанія має намір виправити ситуацію. У звітах йдеться про 30-відсоткове збільшення виробництва смартфонів у першій половині 2022 року.

Знайомі із ситуацією всередині Apple джерела стверджують, що компанія поставила перед собою амбітну мету відвантажити у першій половині 2022-го 170 мільйонів смартфонів. Для порівняння цього року за той же період компанія реалізувала 130 мільйонів пристроїв. Apple вже нібито сповістила своїх партнерів про необхідність відповідно збільшити виробництво.

Якщо нічого не завадить планам Apple, наступного року вона може відвантажити рекордні 300 мільйонів пристроїв. На думку аналітиків, допомогти компанії досягти цієї мети може випуск недорогого iPhone SE третього покоління. За чутками, він не відрізнятиметься від актуальної моделі, але отримає новий процесор із підтримкою 5G.

Читайте також: В YouTube мільйони відео підпадають під помилкові скарги щодо порушення авторських прав
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...