Apple остаточно припинила продаж iPhone з навушниками у комплекті

39
1 хвилина
Apple остаточно припинила продаж iPhone з навушниками у комплекті
З 24 січня, Apple не включатиме дротові навушники EarPods у комплект смартфонів iPhone, що продаються у Франції. Про це стало відомо із повідомлення, опублікованого французьким ритейлером Fnac, пише видання 3dnews.

Раніше Apple доводилося продавати iPhone з EarPods у коробці у зв'язку з вимогою французького законодавства, згідно з яким усі смартфони, що продаються в країні, повинні поставлятися з «комплектом handsfree». Проте після виходу закону, спрямованого зниження впливу цифрових технологій на довкілля, ця норма більше діє.

У 2020 році, починаючи з моделі iPhone 12, Apple перестала включати навушники EarPods та адаптер живлення в комплект постачання смартфона, пояснивши цей крок бажанням зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Після цього Apple також змінила комплектацію попередніх моделей iPhone, що були у продажу.

В той самий час компанія продовжувала здійснювати постачання iPhone з навушниками EarPods до Франції, яка змушена виконувати вимоги місцевого законодавства. Там обов'язкова комплектація смартфона навушниками була обумовлена ​​тим, що ризики впливу електромагнітних хвиль на мозок точно не відомі, і навушники потрібні, щоб захистити користувачів від можливого шкідливого впливу на електромагнітних хвиль, випромінюваних телефоном.

Читайте також: На Google подали до суду США за обман користувачів для отримання їх особистих даних
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...