Apple одночасно представить чотири нові iPhone

150
1 хвилина
Видання Bloomberg повідомило, як будуть виглядати чотири нових смартфона від Apple, посилаючись на джерела, близькі до компанії. Презентація iPhone відбудеться восени 2020 року.

Планується відразу чотири нові моделі: два наступника iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max і два менш дорогих смартфона на зміну iPhone 11.

Як мінімум дві моделі нових смартфонів отримають плоский екран і прямі грані, замість закруглених, як в поточних версіях. Таким чином, вони стануть схожими на iPad Pro, представлений в 2018 році. «Чубчик» стане менше у всіх нових моделей.

В iPhone Pro також додадуть датчик світла і систему 3D-сканування LiDAR для доповненої реальності. Екран найдорожчого смартфона зроблять більше — 6,7 дюймів замість 6,5 дюймів, в iPhone 11 Pro Max. Дорогі моделі залишаться з трьома камерами, а базові iPhone — отримають дві.

Компанія оновить і процесори нових пристроїв: упор зроблять на швидкість роботи, а також використання штучного інтелекту і доповненої реальності.

Традиційно Apple анонсувала нові продукти у вересні. Однак, через ситуацію з пандемією, деякі з нових iPhone можуть з'явитися в продажу із затримкою в декілька тижнів. Не дивлячись на це, Apple поки не інформувала постачальників про якісь затримки.

Джерела Bloomberg також повідомили, що Apple розробляє нові MacBook Pro, Apple TV, iMac і бюджетну версію iPad. Представники компанії ніяк не прокоментували інформацію, що з'явилась в мережі.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...