Apple готується випустити в 2021 році нові навушники AirPods та AirPods Pro

279
1 хвилина
Apple готується випустити в 2021 році нові навушники AirPods та AirPods Pro
Як стало відомо Bloomberg, компанія Apple працює над двома новими моделями бездротових навушників-вкладишів: базовими AirPods і версією AirPods Pro, передає РБК.

Оновлені базові AirPods за дизайном будуть схожі на нинішні AirPods Pro за рахунок того, що отримають укорочений стрижень і змінні вкладиші, повідомляє видання з посиланням на джерела.

Apple також збільшить час автономної роботи пристрою. При цьому базова модель не отримає функції шумозаглушення.

Другу версію AirPods Pro компанія планує зробити компактнішою: для цього навушники зовсім позбавлять стрижня. Тестований дизайн отримає більш округлу форму, аналогічну останнім розробкам від Samsung, Amazon і Google.

Експерти Bloomberg відзначають, що конструювання округлих AirPods Pro без стрижня, але з шумозаглушенням і бездротовим підключенням може виявитися складним завданням, і інженерам в підсумку доведеться застосувати менш амбітний дизайн.

Відомо, що нові моделі будуть взаємодіяти з новою розумної колонкою Apple HomePod mini. Також компанія працює над запуском ще одного смарт-динаміка.

Оскільки Apple прибрала навушники з комплектів iPhone, продажі AirPods можуть вирости. При цьому частка Apple на ринку бездротових навушників скорочується: цьому сприяють більш доступні китайські аналоги, відзначає видання. За даними дослідження Counterpoint Research, у другому кварталі 2020 року Apple зайняла 35% ринку. Компанія-конкурент Xiaomi займає 10%, Samsung – 6%.

Читайте також: Telegram-канал Nexta влада Білорусі визнала екстремістським
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...