Аналітики назвали смартфони, які стали світовими лідерами за обсягами поставок

213
2 хвилини
Аналітики назвали смартфони, які стали світовими лідерами за обсягами поставок
У першій половині 2020 року iPhone 11 лідирував за світовими обсягами поставок серед смартфонів, обігнавши найближчого конкурента на 26 млн пристроїв. Про це йдеться в свіжому дослідженні аналітичної компанії Omdia, пише Mind.

За оцінками фахівців, за перші шість місяців 2020 року Apple поставила по всьому світу 37,7 млн iPhone 11. На сьогодні це найпопулярніша модель смартфона на планеті. Якщо порівнювати минулорічні показники, коли в рейтингу Omdia на першому місці була модель iPhone XR з об'ємом відвантажень в 26,9 млн штук, то iPhone 11 випередив попередника на 10,8 млн пристроїв. Запорукою успіху iPhone 11 аналітики називають його низьку стартову ціну.

«IPhone 11 надійшов у продаж за ціною на 50 доларів нижче, ніж попередня модель iPhone XR, але при цьому його апаратні характеристики значно покращилися – наприклад, з'явилася здвоєна камера. В iPhone XR таких покращень не було», – наголошується в прес-релізі Omdia.

Крім того, до рейтингу Omdia, куди увійшли десять світових лідерів за поставками серед смартфонів, потрапили ще чотири «айфони» Apple. На п'ятій сходинці – модель iPhone SE, поставки якої оцінюються в 8,7 млн штук. Шосте місце – за iPhone XR з результатом в 8 млн штук, а сьоме – за iPhone 11 Pro Max з показником відвантажень 7,7 млн. Модель iPhone 11 Pro замкнула десятку. За даними Omdia, за першу половину року Apple поставила 6,7 млн цих пристроїв.

Південнокорейська Samsung значно здала позиції в рейтингу Omdia. Якщо в минулому році в десятку найбільш затребуваних смартфонів у світі потрапили чотири моделі Samsung, то тепер це вдалося лише одному смартфону – Galaxy A51. Він розташувався на другій сходинці з піврічним обсягом поставок у 11,4 млн штук.

Згідно з рейтингом, Samsung потіснила китайська Xiaomi. За підсумками півріччя в список бестселерів світового ринку смартфонів увійшли чотири пристрої Xiaomi. Всі вони – з сімейства Redmi і належать до моделей середньої і низької цінових категорій.

Обсяги відвантажень: Redmi Note 8 – 11 млн штук, Redmi Note 8 Pro – 10,2 млн, Redmi 8A - 7,3 млн, Redmi 8 – 6,8 млн.

Тим часом, видання AppleInsider зазначає, що в минулому представники Apple відкидали дані дослідницької компанії, називаючи їх невірними. Крім того, статистика Omdia розходиться з інформацією самої Apple, яка найпопулярнішою моделлю в минулому кварталі визнала iPhone 11 Pro, а не iPhone 11.

Читайте також: У додатку Дія з’явиться електронний підпис
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...