Amazon планує відкрити мережу високотехнологічних магазинів одягу

40
1 хвилина
Amazon планує відкрити мережу високотехнологічних магазинів одягу
Amazon має намір відкрити мережу високотехнологічних офлайн-універмагів одягу, в яких покупцям запропонують продукцію компанії та сторонніх брендів. Про це пише видання The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

Універмаги, перші з яких можуть бути запущені вже в наступному році, допоможуть підвищити впізнаваність брендів Amazon і стануть місцем, де покупці зможуть купувати різний одяг, в тому числі від сторонніх виробників, що реалізують свою продукцію на онлайн-платформі Amazon. Перші високотехнологічні магазини одягу Amazon повинні з'явитися в Сан-Франциско і Колумбусі, Огайо. Джерело зазначає, що компанія ще не затвердила план реалізації цього проєкту, тому надалі він може бути переглянутий.

У нових магазинах Amazon покупці зможуть сканувати QR-коди за допомогою мобільного додатку, а співробітники магазину будуть приносити ці речі для примірки. Крім того, в примірочних розміщуватимуться сенсорні екрани, взаємодіючи з якими можна попросити співробітників магазина принести вподобані речі, а також отримати рекомендації щодо товарів, які можуть сподобатися конкретному покупцеві. Також не виключається поява в магазинах роботизованих механізмів і якихось інших засобів автоматизації процесів вибору та оплати товарів.

Amazon розглядає роздрібні універмаги одягу, як перспективний напрямок для залучення нових клієнтів і тестування нових технологій.

Читайте також: Google створює сервіс для планування екологічно безпечних подорожей
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...