Акаунти Трампа у Twitter, Facebook та Instagram заблокували на тлі масових протестів у Вашингтоні

36
1 хвилина
Акаунти Трампа у Twitter, Facebook та Instagram заблокували на тлі масових протестів у Вашингтоні
Соцмережі Twitter, Facebook та Instagram заблокували акаунти президента США Дональда Трампа на тлі заяв про «сфальсифіковані» та «вкрадені» вибори президента, а також через масові заворушення його прихильників у Вашингтоні.

Twitter заблокував акаунт Трампа на 12 годин через «безпрецедентну та тривалу жорстоку ситуацію у Вашингтоні». Політик має видалити три дописи, які стосуються протестів та виборів.

Так, у Twitter Трамп опублікував відеозвернення до протестувальників (яке наразі недоступне), у якому попросив їх розійтися та поважати закон. Спершу соцмережа просто заборонила поширювати цей твіт.

Журналіст Bloomberg Курт Вагнер зазначив, що Трамп все ж таки видалив три дописи, що порушують правила Twitter, тому йому мають поновити контроль над акаунтом.

Сторінки Трампа на 24 години заблокували у соцмережах Facebook та Instagram. Упродовж доби президент не зможе нічого поширювати у себе в акаунтах.

Facebook та YouTube також видалили відеозвернення Трампа до протестувальників через твердження про фальсифікацію виборів. YouTube жодних інших обмежень для сторінок політика не вводив, пише Reuters.

Читайте також: За тиждень зафіксовано понад 15 кібератак на сайти НАБУ та Держспецзв'язку
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...