AirPods навчать сканувати вуха для підтвердження особистості

49
1 хвилина
AirPods навчать сканувати вуха для підтвердження особистості
Apple хоче навчити AirPods сканувати вуха, щоб навушники розпізнавали свого власника та блокувалися, якщо їх одягне сторонній. Про це пише видання 808.media.

Нові методи біометричної ідентифікації описані у патенті, який Apple подала 27 січня. У кожної людини утворюється унікальна луна у вухах, тому інженери пропонують використовувати щось на зразок сонара — ультразвукові сигнали відбиватимуться від стінок і дозволять визначити форму слухового проходу.

Другий метод передбачає збір даних про пересування користувача з iPhone та/або Apple Watch. Коли система отримає достатню кількість інформації про відстань кроків, темп та інші параметри, AirPods зможуть підтверджувати особистість по ході.

Ймовірно, компанія переймається конфіденційністю користувачів. Зараз будь-хто може використати навушники, поки вони пов'язані з одним із пристроїв, а потім отримати доступ до особистої інформації за допомогою Siri. Чи реалізує Apple один із цих патентів поки що невідомо. Часто патенти залишаються лише ідеями.

Читайте також: Apple додала у бета-версію iOS 15.4 можливість використовувати Face ID у масці
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...