28 серпня Маск представить чип для мозку Neuralink

553
1 хвилина
28 серпня компанія Neuralink, співзасновником якої є голова SpaceX і Tesla Ілон Маск проведе презентацію чипа, що підключається до мозку призначеного для допомоги людям з важкими травмами головного мозку.

Про це повідомляє Twitter Маска, передає 3dnews

Нову технологію компанія Neuralink представила в минулому році. Спеціальний робот, «подібно швейній машині», буде імплантувати глибоко в людський мозок ниткоподібні електроди, які підключаються до капсули-приймача, прикріпленому за вухом пацієнта.

Пристрій буде здатний передавати сигнали мозку по Bluetooth, дозволяючи випробуваним керувати комп'ютером або контролювати активність свого мозку.

За словами Маска, технологія з успіхом пройшла випробування на приматах, і мавпа з імплантованими електродами «змогла управляти комп'ютером за допомогою свого мозку».

 

Маск обіцяє, що технологія, яку продемонструють у п'ятницю, буде дійсно «приголомшливим» результатом у порівнянні з тим, що люди бачили до сих пір.

«Не хочу занадто розбурхувати, але потенціал дійсно трансформує для відновлення мозкових і моторних функцій», — написав він у Твіттері раніше в цьому році.

Презентація пройде 28 серпня в 22:00 за Києвом.

Читайте також: Голова TikTok пішов у відставку через Трампа
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...