Збірній України з футболу не вдалося обіграти збірну Боснії і Герцеговини

71
1 хвилина
Збірній України з футболу не вдалося обіграти збірну Боснії і Герцеговини в матчі відбіркового турніру до чемпіонату світу 2022 року. Зустріч пройшла у Львові та завершилася з рахунком 1:1.

Перший гол в матчі забив Андрій Ярмоленко на 15-й хвилині першого тайму. Але за 13 хвилин до кінця зустріч іАнел Ахмедходжич зрівняв рахунок.

До кінця відбіркового турніру до чемпіонату світу збірна України проведе один матч, суперником також буде Боснія і Герцеговина. Зустріч пройде 16 листопада.

Команда Олександра Петракова займає друге місце в групі, відстаючи від лідера на три очки. Перше місце в групі посідає збірна Франції, при цьому французам належить провести дві гри до кінця турніру.

У разі рівності очок Франція отримає перевагу внаслідок кращої різниці м'ячів. Це означає, що збірна України втратила шанси на прямий вихід на чемпіонат світу. На другу сходинку також претендує збірна Фінляндії, яка відстає всього на один бал. Однак фінам належить провести два матчі в рамках відбіркового турніру.