Збірна Англії не змогла обіграти Угорщину в матчі відбіркового турніру до ЧС-2022

32
1 хвилина
Збірна Англії не змогла обіграти Угорщину в матчі відбіркового турніру до чемпіонату світу 2022 року. Зустріч пройшла в Лондоні й завершилася з рахунком 1:1.

Перший гол у матчі був забитий на 24-й хвилині, Роланд Шаллан реалізував удар з пенальті. Однак перед перервою Джон Стоунз зрівняв рахунок після розіграшу штрафного удару.

У разі перемоги англійські футболісти могли гарантувати собі прямий вихід на чемпіонат світу. Команда займає перше місце в групі I, однак її перевага складає всього три очки. Командам ще належить провести по два матчі до кінця відбіркового турніру.

На перше місце в групі також претендує збірна Польщі. В останніх турах Англія зустрінеться з Албанією і Сан-Маріно, а Польща — з Угорщиною та Андоррою. Матчі пройдуть 12 і 15 листопада.

Команда, яка посяде друге місце в групі, візьме участь в стикових матчах. На другу сходинку в групі I крім Польщі претендує Албанія.