Єврокомісія солідарна з УЄФА в питанні проведення чемпіонату світу кожні 2 роки

113
1 хвилина
Єврокомісія солідарна з УЄФА в питанні проведення чемпіонату світу кожні 2 роки
Європейська комісія (ЄК) стурбована планом Міжнародної федерації футболу (ФІФА) проводити чемпіонати світу кожні два роки та поділяє сумніви Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та національних європейських футбольних асоціацій в цьому питанні. Про це повідомив заступник голови ЄК з просування європейського способу життя Маргарітіс Схінас, пише Politico.

Раніше президент ФІФА Джанні Інфантіно заявляв про намір організації до кінця року прийняти рішення про проведення чемпіонату світу кожні два роки. Інфантіно відзначав, що таке рішення дозволить чітко визначити календар турнірів клубів і збірних. В даний час чемпіонат світу проходить раз на чотири роки.

«Я повністю поділяю сумніви національних європейських футбольних федерацій в можливості проведення чемпіонату світу з футболу раз на два роки, — сказав Схінас. — Європа є епіцентром футболу у світі, і ми зобов’язані зберегти модель, яка поважає інтереси вболівальників, добробут гравців і загальну логіку глобального спортивного календаря, а не тільки комерційні інтереси».

14 вересня УЄФА і 55 європейських асоціацій попросили ФІФА організувати спеціальну зустріч, щоб отримати можливість озвучити стурбованість впливом таких планів. УЄФА і 55 європейських асоціацій досі не отримали від ФІФА відповіді на цей запит.

Читайте також: Мессі може відновити тренування з ПСЖ в п'ятницю
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...